درباره ما

درباره پرینتر کلینیک

با ما بهتر آشنا شوید

پرینتر کلینیک از سال ۱۳۸۹ شروع به کار کرد تا خدمات، خرید و فروش در چاپگرها، دستگاه کپی، فکس، لوازم اداری، لوازم جانبی مربوط به آنها و … را به درستی هرچه تمام تر ارائه دهد.

تعمیرات تخصصی پرینتر
پیشرو در ارائه خدمات

در طی چندین سال گذشته، مجموعه به طور پیوسته در حال رشد بوده و تعمیرات چاپگر، قطعات و به روزرسانی آن ها را برای اکثر مارک های مهم لوازم اداری انجام می دهد. از مهمترین ویژگی های ما، ارائه دستگاه جایگزین حین خرابی برای مشتریانی است که نیاز دائمی به چاپ و اسکن دارند.

مشتریانی از دور و نزدیک!

پرینتر کلینیک همواره سعی کرده تمامی مشتریان از نقاط مختلف تهران و همچنین مشتری های محلی از خیابان های اطراف محل استقرار شرکت (برای خیابان شریعتی و نواحی اطراف قلهک، هزینه ایاب و ذهاب رایگان می باشد) را راضی نگه دارد.

تعمیرات تخصصی پرینتر
تعمیرات تخصصی پرینتر
رضایت مشتری حرف اول ماست

هیچ مشتری خیلی بزرگ یا کوچک نیست؛ ما به همه کسانی که با درخواست فروش یا خدمات به ما مراجعه می کنند یا مشاوره می گیرند، با کمال احترام و قدردانی رفتار می کنیم.

آخرین پست های اینستاگرم

راه های تماس

  021-22605316

  0912-4341688

       

درباره کلینیک پرینتر

پرینتر کلینیک از سال 1389 شروع به کار کرد تا خدمات، خرید و فروش در چاپگرها، دستگاه کپی، فکس، لوازم اداری، لوازم جانبی مربوط به آنها و … را به درستی هرچه تمام تر ارائه دهد. در طی سال های گذشته، مجموعه به طور پیوسته در حال رشد بوده است.

تمامی حقوق وبسایت محفوظ است © طراحی و توسعه توسط وبسایت گذرگاه آسیا

جهت دریافت مشاوره خدماتی برای امور فنی، لطفا فرم تماس زیر را پر نمایید؛ کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.